Ajo është njëra nga rep-artistet që ka bërë sensacion në dy vitet e fundit.

Bëhet fjalë për krijuesen e hitit “Columbiana”, Tayna e cila vazhdon të sjellë hite të ndryshme në estradën shqiptare.

23-vjeçarja, po ashtu, komentohet në masë të madhe nga fansat e saj për shkak të stilit të veçantë dhe pozave atraktive.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar një fotografi tërheqëse me flokë të gjata me ngjyrë vjollcë. Imazhi i ndarë me fansat e saj ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe mijëra komente.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *