Kanita po vjen shumë shpejtë me një këngë të re në shqip. Kanita ka postuar në Instagramin e saj një video ku shihet në studio me menaxherin e saj Arian Demollin dhe producentin Boban Apostolov, duke kënduar një pjesë të këngës së re.

Siç kemi marrë vesh do të lansohet në mars dhe do të ketë të ftuar dhe një këngëtare shqiptare mjaft të njohur.

Pas Këngës Magjike, Kanita ka punuar shumë dhe ka premtuar që këtë vit do jetë aktive dhe në tregun shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *