Afro 1 milion klikime për baladën “Nuk të njoh” nga Sabri Fejzullahu!

Sabri Fejzullahu vazhdon që ta mbajë epitetin “Legjenda” sepse ka arritur që për 50 vite karrierë të sjell projekte muzikore që janë konsideruar dhe vazhdojnë të konsiderohen perla muzikore, shkruan Onair

Edhe me një projekt muzikor këngëtari shumë i dashur për publikun, Sabri Fejzullahu, ka arritur sukses të jashtëzakonshëm, shkruan OnAir

Ai ka publikuar projektin e tij më të ri të cilin e ka titulluar “Nuk të njoh” dhe ka arritur afro 1 milion klikime për një interval shumë të shkurtër kohor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *